Agata i Piotr wiosenna sesja w nadmorskich klimatach

Agata i Piotr – nasza pierwsza wiosenna sesja zaręczynowa

Ślub Agaty i Piotra mamy w czerwcu. Zatem 1 maja był idealnym terminem na realizację sesji zaręczynowej dla Pary. Wybrali na swój zaręczynowy plener Wyspę Sobieszewską, na której się poznali. Tu też przyjeżdżali na pierwsze randki. Z tak pozytywnymi wspomnieniami i skojarzeniami przyjechaliśmy na Sobieszewo przed 10:00. Świadoma, że im później tym więcej ludzi (zwłaszcza, że to był długi weekend majowy), zaproponowałam idealnie. Już było słoneczko, ale bez problemu znaleźliśmy miejsce i na samochody i na sesję bez towarzyszących tłumów.

Pierwsza część sesji na plaży

Naszej Parze zależało na ujęciach na plaży, co zrealizowaliśmy w pierwszej kolejności, biorąc pod uwagę popularność plaży sobieszewskiej, rosnącej z roku na rok. Były standardowe pozycje, kilka “grzecznych”, kilka zwariowanych. Był moment konsternacji, zamieniony później w falę śmiechu, po tym, jak przyszły Pan Młody zwrócił się do narzeczonej innym imieniem… Były nasze pytania o ich związek, chwila zadumy i wzruszenia.

 

Część sesji w nadmorskim lesie

Para zmieniła stylizacje i weszliśmy w świeży, wiosenny las. Śpiewające ptaki, zapach świeżej trawy, delikatne listki na drzewach, które dopiero co się rozwinęły… To wszystko skłaniało do wzruszeń, zadumy, czułości i spojrzeń pełnych miłości, ufności i oddania.

Z Agatą i Piotrem widzimy się w czerwcu. I na pewno zdamy Wam relację z ich ślubu nad jeziorem.