Dni otwarte nad jeziorem w Hotelu Otomin

Inauguracja nowej sali weselnej

Piątek, 25.06.2020 odbyło się uroczyste. otwarcie nowej sali Hotelu Otomin. Zostaliśmy zaproszeni do przedstawienia oferty. Z dumą prezentowałam wszystkie nasze albumy. Drukujemy je wyłącznie w najlepszym labie w Polsce. Zawsze jesteśmy pewni jakości, sposobu pakowania, zabezpieczeń i terminów. Na sztaludze z umieściłam nowość w naszej ofercie – akryl na dystansie. To produkt, który doskonale prezentuje się w każdym wnętrzu. My polecamy go jako prezent dla Rodziców.

Nowa Sala weselna w Otominie stworzona jest do celebrowania wszelkiego rodzaju uroczystości. Oczywiście, tych weselnych jak najbardziej. Przestronna, bardzo jasna (raj dla fotografów pracujących z naturalnym światłem). Właściciele zaprezentowali aż 6 różnych możliwych dekoracji stołów, w kilku różnych wersjach kolorystycznych.

Dekoracje stołów

Osobiście najbardziej przypadł mi do gustu stół Państwa Młodych, oraz stół żółto złoty.

Okoliczności przyrody (wspaniałe)

Altana i odrobina otoczenia. Jest naprawdę przepięknie.

Altana na jeziorze. To tu odbywają się Ceremonie Zaślubin.

Oto Dominika Hermanowicz. Cudowna, pozytywna osoba, która prowadzi ceremonie humanistyczne, czyli ślub w plenerze.

Poniżej genialny saksofonista, niezwykle sympatyczny Felipe Alvarado. Możecie podziwiać jego grę pod tym linkiem.

Detale

Właściciele – Kasia i Darek – przecinający uroczyście wstęgę otwarcia sali. Dziękujemy za zaproszenie do udziału w tym pięknym wydarzeniu.

Uwielbiam pokazywać detale. Bez szkieł makro, używamy zazwyczaj dwóch obiektywów z bardzo jasnym światłem – to Sigmy ART 40mm 1.4 oraz 105mm 1.4. Uzyskuję przy najwyższej wartości przysłony dokładnie tą niską głębię ostrości, która pozwala “wydobyć” te najważniejsze, najpiękniejsze detale.

Wszystkie wspaniałe dekoracje, przygotowała pani Maja, która pracuje w hotelu Otomin.

Główna atrakcją, która można było wygrać, biorąc udział w loterii jest METAMORFOZA ŚLUBNA. Metamorfoza polega na wybraniu przez przyszłych Państwa Młodych sukni oraz garnituru (sponsorem jest Salon Bianka), fryzjerzy i makijażystki zajmą sie Panną Młodą, Perfect Day, Biżuteria ślubna dostarczy kolczyki, a Foto Baśnie zrobią sesję ślubną. Poza tym, wszystkie Pary odwiedzające nas w dniu wczorajszym otrzymują Bon o wartości 200 zł na sesję Zaręczynową. A także najnowszy E-book “Sesja Zaręczynowa – Wasza pierwsza wspólna sesja”.

Wszystkim odwiedzającym dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i ciepłe słowa o naszej fotografii. Do zobaczenia na sesjach.