Dzień Mamy – mini sesje z Foto Baśnie

Mini sesje w kwiatach na Dzień Mamy

Jeszcze tylko 4 dni, a wszystkie Mamy będą miały swoje Święto. Marta i Dorota zdążyły na czas, by w tym pięknym dniu cieszyć się chwilą i pięknymi zdjęciami. Właśnie wysłałam je do druku i na pewno będą gotowe w terminie.

Sesja w majowym sadzie

Marta przyjechała na sesję z trójką swoich pociech – Magdaleną, Jankiem i Helenką. Madzię pamiętamy z. pewnej zimowej sesji z gołębiami sprzed dwóch lat. Zmieniła sie bardzo! Te dwa lata u sześciolatki, to kawał czasu.

Magdalena wydoroślała i ze słodkiego brzdąca zmieniła się w śliczną dziewczynkę.

Janek, prawie pięcioletni kawaler pozował najchętniej i po prostu perfekcyjnie wykonywał “polecenia” Andrzeja, który poświecił mu mnóstwo czasu, podczas gdy ja próbowałam okiełznać dziewczynki. I jeszcze jak z Madzią szło całkiem dobrze, tak rozespana Helenka za nic nie chciała współpracować. No cóż, dwulatki zazwyczaj stanowią wyzwanie…

Sesja w parku Faktorii w Pruszczu Gdańskim

Kolejną sesję zaplanowaliśmy w innej kolorystyce, jako że w sadzie opadły kwiaty. Wyszukaliśmy kwitnące wiśnie japońskie (cudowne różowe kwiaty), stanowiące doskonałe tło dla rudowłosej Magdaleny, która razem z Mamą Dorotą przyjechała do nas w pewien słoneczny wieczór.

Po raz pierwszy skorzystaliśmy z odbicia w lustrze, z efektem naprawdę interesującym. W tej sesji poza modelkami oczywiście, główna role odegrał dobór kolorów i ciepłego światła.

Przy sesjach wykorzystałam dwie sukienki z wiosennej kolekcji sklepu Retroholik oraz zasobów obszernej garderoby naszego studio. Bardzo dziękuję Ilonie za udostępnienie swoich cudownych sukienek i przyczynienie sie do powstania tych pięknych zdjęć!