Gosia i Szczepan – opowieść o artystycznych duszach

Dziś zupełnie inaczej

Dziś będzie niecodzienny post. Chcemy Wam pokazać coś, co jest nowością w naszych usługach – Wasz mini filmik. Chcemy połączyć w slideshow Waszą sesję zaręczynową, Dzień Ślubu oraz sesję plenerową w mini filmiku z Waszymi najpiękniejszymi zdjęciami.

Filmik może być w 100% zaprojektowany przez nas, ale też możecie brać udział w projekcie. Wszystko co wtedy będziemy od Was potrzebować, by stworzyć Wasz personalizowany mini film, to wybór zdjęć oraz podkładu muzycznego. Całą resztę zostawcie nam.

 

 

Możemy opowiedzieć w ten sposób dowolną, WASZĄ historię. Jednak najpierw musimy wspólnie stworzyć materiał do niego – wystarczy, że zamówicie sesję lub powierzycie nam realizację Waszego Ślubu, a w pakiecie otrzymacie również taki film.

Gosia i Szczepi

Na codzień mieszkają i pracują w Warszawie. Polubiliśmy ich od pierwszego spojrzenia, chociażby dlatego, że dali dom Puzonowi. Dlatego też Puzona jest sporo na filmie. Gosia i Szczepan znają się długie lata, jeszcze ze szkoły muzycznej.

Poza tym, że oboje mają nieziemsko dobre i ciepłe serca i oboje grają na skrzypcach, nie znoszą wstawać w wolny dzień. Ponoć znajomi zakładali się, że nie ma opcji, aby wstali na sesję na wschód słońca… Jak widać na załączonym filmiku – dali radę i sądzimy, że nie żałują.

Zmiany w formularzu

Już FORMULARZ, który wypełnili wiele o nich samych nam powiedział. Owszem, mieliśmy kilka pytań, jak chociażby to, jak brzmi cały dowcip o wielorybach (to ten kawał uświadomił Szczepanowi, że Gosia, to ta JEDYNA). Brzmi niewinnie, prawda? Wierzcie nam, popłakaliśmy się ze śmiechu słysząc puentę.

Cały czas rozwijamy naszą współpracę z Wami i jak jeszcze niedawno oddawaliśmy Wam Wasze karty do przeczytania, tak teraz otrzymujecie je na pamiątkę w takiej formie. A my odnosimy się podczas sesji tylko do niektórych elementów całego formularza.

 

Jeśli chciałbyś zobaczyć jak pracujemy z Parami, jak wygląda nasza oferta, pobierz OFERTĘ SESJI DLA PAR, w której wyjaśniamy prawie wszystko.

A tu Recenzja naszej sobotniej, słonecznej Pary:

Gosia napisała: “Są cudowni. Cierpliwi! Prawdziwi pasjonaci. Trochę baliśmy się tej całej „sesji narzeczeńskiej”, ale Sylwia i Andrzej tak dbają o każdy detal, o dobry nastrój i w ogóle wszystko, że sama sesja była ogromną przyjemnością, sami nie wiemy kiedy minęła. Zobaczyliśmy piękny wschód nad morzem, a do tego mamy nieziemsko piękną pamiątkę. Profesjonaliści w każdym calu 🙂 a do tego wspaniali, ciepli ludzie. Z całego serca polecam.”