Dane kontaktowe

Sylwia RaganGdańsktel. +48 732 977 577e-mail: kontakt@foto-basnie.plwww.foto-basnie.pl

Aby mogli Państwo na bieżąco otrzymywać informację o moich promocjach i produktach, proszę o wpisanie się na listę subskrybentów wypełniając poniższy formularz*.

Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.Jeżeli życzycie sobie Państwo usunięcia swoich danych z mojej listy Klientów, proszę o wysłanie maila za pomocą powyższego formularza ze stosowną adnotacją.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Constrade Sylwia Ragan z siedzibą w Gdańsku (adres: ul. Heweliusza 11/819, 80-890 Gdańsk) zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) w celach realizacji usług obejmujące przesyłanie informacji drogą mailową lub pocztową. Niniejsza zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Constrade Sylwia Ragan z siedzibą w Gdańsku (adres: ul. Heweliusza 11/819, 80-890 Gdańsk) zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r., poz. 1422 z późn. zm.). Przekazanie danych osobowych ma charakter dobrowolny. W każdej chwili masz prawo do uzyskania informacji o treści przetwarzanych danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia o ile jest to zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, poprzez kontakt: telefoniczny, pod numerem +48732977577, w formie elektronicznej, na adres poczty elektronicznej: kontakt@foto-basnie.pl. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania.