Krok po kroku – od pomysłu do zdjęcia

Jakiś czas temu byłam na etapie pytań – JAK na miłość boską oni TO robią? Moja frustracja była potężna, bo widziałam gotowe zdjęcie a nie miałam pojęcia jak te zdjęcia robić. Magia PhotoShopa powiecie. I częściowo będziecie mieli rację, ale tylko częściowo. Na wielu zdjęciach, poza podkreśleniem kolorów i podciągnięciem kontrastów, w ogóle nie używam innych jego narzędzi. Po któryś kolejnych warsztatach, poznałam w końcu tajemnicę pięknych zdjęć – przygotuj zdjęcie tak, żeby było z nim jak najmniej pracy, reszta to dodanie tego “czegoś”. Wtedy zdałam sobie sprawę jak wiele jeszcze muszę się nauczyć.

W tej chwili sama wskazuję Wam drogę od pomysłu, poprzez realizację projektu, do rezultatu, jakim jest finalne zdjęcie. Poniżej możecie obejrzeć w jaki prosty sposób zmienić nieciekawy portret modelki do zdjęcia, będącego ilustracją do mojego ostatniego pleneru – Śniadanie u Impresjonistów w przepięknym miejscu nad jeziorem w Otominie.

Dzięki takim wiadomościom, jak ta

od Piotra: “…Dlatego bardzo chciałem trafić pod twoje skrzydła. Teraz wiem , że to była najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć. Dziękuję i kłaniam się nisko.”

lub ta od Basi “Muszę ci coś napisać, chociaż pewnie śpisz jutro odczytasz. Robiłam sesje nb. zaraz na drugi dzień po Twoich warsztatach. Aparat zostawiłam prawie na takich ustawach szczególnie „miejsca ocienione„ i w życiu nie spodziewałam się, że tak wyjdzie ładnie skóra dziecka. Zero roboty przy zdjęciu prawie mam kolorystyka wszystko czad. Dziękuje ci”

widzę, że idę w dobrym kierunku i cieszę się niezmiernie, że mogę Wam pomóc.

Zapraszam Was na indywidualne dwudniowe lub jednodniowe warsztaty do Gdańska.  Wszystkie szczegóły znajdziecie w zakładce .Oferta/Warsztaty – serdecznie zapraszam.