Mały raj na ziemi – Alpaka Team Ani i Piotra

Mały, prywatny raj na ziemi

Alpaka Team to fantastyczne gospodarstwo, które prowadzą Ania i Piotr. Połączył ich pies Jerry z hodowli Ani. Od 8 lat w Jankowie Gdańskim ci wspaniali ludzie prowadzą swój mały raj na ziemi. Znajdziecie tam króliki, owce, kozy, dzikie świnki, pawie, cudowne psy i całą masę alpak. Raj dla dzieci i autentyczne wytchnienie po całym tygodniu ciężkiej pracy. My zrobiliśmy sobie taki “oddech” w środku tygodnia i szczerze – jeszcze przez kolejne dni uśmiech nie schodził nam z twarzy na myśl o tych wścibskich mordkach zaglądających do wszystkich kieszeni, pomrukujących i buczących koło nas z zaciekawienia…

Zwierzyniec

Podstawą gospodarstwa są Alpaki. Mnóstwo alpak. Ale znajdziecie tu cudne kurki rasy Silky z pięknymi jedwabistymi piórami. Można obejrzeć pawie i króliki. Przyjrzeć się jak dzikie świnie tarzają sie w błotku. Dwa bordery pilnują porządku i zaganiają niesforne i zbyt wścibskie zwierzaki na miejsca.

Miejscówka dla fotografów

Jeśli myślicie o niestandardowych zdjęciach, to poza alpakami, których obecność daje taką gwarancję, macie do dyspozycji cały kwitnący zielony teren. A na nim zielony domek, rower retro z koszem, cudowny płot z heblowanych desek, ścianka z wikliny z oknem i wiele innych miejsc, które można wykorzystać w dowolny sposób. Wystarczy wyobraźnia i oko.

 

Koniecznie musicie odwiedzić, wpaść, zobaczyć, poprzytulać.