Modele z Mülheim Ewa, Tom, Ella i Leonard

Wspaniały prezent dla wspaniałej Rodziny Ewy, Toma, Elli i Leo.

Od czasu do czasu mamy na sesjach osoby, które zostają sesją obdarowane. Zawsze wychodzę z założenia, że ktoś, kto dostaje sesję w prezencie jest na pewno fantastyczną osobą. Ma jednak również fantastycznych znajomych/przyjaciół/rodzinę. Tych, którzy taki prezent „kupują”. Świadomi, że kupują coś absolutnie bezcennego. To nie tylko zdjęcia i wspólna pamiątka. To w naszym przypadku naprawdę fajna, nieskrępowana zabawa, mega pozytywne emocje i bardzo fajny czas dla wszystkich na sesji.

Sesja w prezencie

Tym razem dla swoich krewnych z Niemiec sesję zamówiła rodzina z Polski.

Ewa i Tom razem z dziećmi, Ellą i Leonardem przyjechali tylko na kilka dni aż z Dusseldorfu. Cudowna, pozytywna i uśmiechnięta rodzina skradła nasze serca i obiektywy od pierwszego podania rąk i wymiany uśmiechów.

Przygotowania

Ewa wypełniła nasz formularz „Twoja wymarzona sesja”, w której sprecyzowała dokładnie, czego oczekują. Marzeniem całej czwórki były zdjęcia nadmorskie. A zatem w środku sezonu wakacyjnego pozostała nam do dyspozycji jedynie jedna plaża – Górki. I choć liczba samochodów na parkingu wzdłuż drogi dojazdowej mogła zniechęcić, wiedzieliśmy, że nad samą wodą znajdziemy na tyle wolnej przestrzeni, by sesja mogła odbyć się bez specjalnych zakłóceń.

Sesja

Pogoda była wymarzona. Błękitne niebo, błękitna woda, delikatna morska bryza, świeża zieleń liści i biało żółty piach. Karabaiby, cytując klasyka. Ewa prosiła o kilka pojedynczych portretów, ale poddała się również naszym zabawom integracyjnym, czego efektem były i kanapka, i naleśnik, i „pan fotograf”, a nawet „małpi gaj” w wykonaniu taty i syna. No i moja ulubiona „Misja” i bardzo emocjonalne opowieści rodzinne.

Dwie godziny biegania, skakania, leżenia po plaży, wodzie w pełnym popołudniowym słońcu zaowocowało kompletem fantastycznych, ciepłych, słonecznych i radosnych zdjęć, które na pewno będą naszym Modelom przypominać sympatyczne popołudnie spędzone nad Zatoką Gdańską.