Nieoczekiwany prezent dla Par Narzeczonych

Z dumą możemy powiedzieć, że każdą Rodzinę, Parę, Modelkę znamy z imion i ich historii. Zapytacie pewno jak to jest możliwe. To proste, jeśli się lubi ludzi i potrafi słuchać.

My jednak idziemy o krok dalej. Przed każdą sesją dla Par, wysyłamy do Was internetowy formularz z kilkoma pytaniami. Zawiera on pytania dotyczące relacji pomiędzy parą i początkowo miał tylko jeden cel. Pozwolić nam poznać Was chociaż trochę przed sesją.

Niejednokrotnie czytając Wasze formularze (wypełniacie je oddzielnie w linku, nie pokazując sobie odpowiedzi), sama mam łzy wzruszenia, tak pięknie o sobie piszecie. Zachwycają mnie drobne rzeczy, którymi uszczęśliwiacie się nawzajem, jak chociażby poranna kawa. Z Waszych słów bije duma z Ukochanej/Ukochanego, duma z tego, że z tą właśnie Osobą będziecie mogli spędzić resztę życia. Już przed sesją wiemy, co sprawia, że się uśmiechacie, czym poprawiacie sobie humor.

Po co to robimy?

Pomysł jednak ewaluował i z czasem chcieliśmy sprawić, by spotkanie z nami było dla Was prawdziwym zaczątkiem fotograficznej historii Waszej Rodziny. By to doświadczenie kojarzyło się Wam, naprawdę dobrze. Zależało nam również byście podczas tej sesji dowiedzieli się czegoś nowego o sobie, zaskoczyli samych siebie, a przede wszystkim by pod wpływem Waszych emocji, magia działa się samoistnie.

Dlatego ostatnio oddajemy Wam Wasze odpowiedzi na sesji. Prosimy o przeczytanie ich sobie wzajemnie. My tylko obserwujemy i rejestrujemy Wasze reakcje. Uwierzcie mi, że są niesamowite.

Prezent – Niespodzianka dla Was

A pomyślcie, że zachowujecie te karty wraz ze zdjęciami z sesji na lata. Czy możecie sobie wyobrazić z jaką przyjemnością i radością wrócicie do nich za lat kilka, kilkanaście? A może za kilkadziesiąt?

Moja Babcia z niezwykłą pieczołowitością przechowywała wszystkie listy jakie kiedykolwiek dostała. O każdym nadawcy potrafiła opowiedzieć piękną historię. Uczyła mnie wrażliwości i odbierania ludzi sercem, co też staram się czynić w hołdzie dla niej i z szacunku do Was. Stąd pomysł na te pytania i myśl, że taki dodatek będzie stanowił dla Was wspaniałą niespodziankę. Wierzcie mi, że Wasze reakcje są wspaniałe. Dlatego jestem pewna, że poza ułatwieniem sobie pracy podczas sesji z Wami, to był naprawdę cudowny pomysł.