WSTĘPNA KALKULACJA OFERTY

Każda sesja to oddzielna i wyjątkowa historia. Wasza historia. Dlatego nie ma czegoś takiego jak ustalone pakiety cenowe.Wybierzcie wspólnie te opcje, które są dla Was interesujące, a kalkulator poda Wam przybliżoną cenę usługi.Kwota nie jest uzależniona od liczby osób biorących udział w sesji, ale weźcie ją pod uwagę przy zaznaczaniu ilości zdjęć do wyboru.

Przedstawiona kalkulacja ma charakter orientacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Rezerwacja terminu następuje po podpisaniu umowy i wpłacaniu zadatku.

W każdej wybranej opcji otrzymujecie

Pracę dwóch fotografów
Pracujemy z różnych perspektyw i na różnych obiektywach, dzięki czemu otrzymujecie mnóstwo zróżnicowanych zdjęć tych samych momentów.

Wydruki zdjęć w formacie 15x23cm
Drukujemy Wasze piękne zdjęcia w kolorze, dużym formacie (B5), na papierze jedwabnym, błyszczącym lub matowym – wybór należy do Was i nie ma wpływu na cenę

“Autorski e-Book

Poradnik 10 Kroków”
Autorski Poradnik szczegółowo omawiający wszystkie detale związane z dobrym przygotowaniem się do sesji w plenerze, uwzględniający makijaż, dobór ubrań, dodatków. Zakres czasowy sesji, przygotowanie dzieci i męża/partnera.

Zdjęcia do wyboru po wstępnej edycji

Zdjęcia do wyboru są poddane wstępnej edycji (kolorystyka i rozjaśnienie) w wersji umożliwiającej publikację w mediach społecznościowych.