sesje dziecięce

Serdecznie zapraszam na sesje zdjęciowe dzieci w wieku powyżej dwóch lat. Uwielbiam przeglądać stare albumy, czy to własne, czarno białe zdjęcia z analogowych aparatów, czy te, które robiłam swojej córce na kliszach Fuji czy Kodak… te niezwykłe chwile z życia naszych dzieci warto utrwalać tak często jak to tylko możliwe. Tak szybko rosną, tak szybko stają się zbyt dorosłe, ale nawet te dorosłe ze śmiechem oglądają siebie na zdjęciach sprzed lat – o patrz, tu byłam bez jedynki!

Sesje dziecięce to największe wyzwanie dla mnie jako fotografa, ale też i największa przyjemność, gdy po zakończonej sesji obejmują mnie i szeptają do ucha: Fajnie było!

Robię wszystko, aby czas spędzony ze mną na sesji był dla Waszych Dzieci przygodą, zabawą i bezustannym śmiechem. W dniach, gdy jest ciepło ruszamy w plener, który zazwyczaj zamienia się w cudowny piknik całej Rodziny, przy czym Mama z Tatą przyglądają się, ewentualnie pomagają przy zmianie stylizacji, natomiast Dzieci są głównymi bohaterami zabawy.

Podczas sesji nie zapominamy o ukochanych misiach i lalkach, nawet tych bardzo ukochanych od lat.

Każdą sesję ustalamy indywidualnie. Otrzymasz w mailu szczegółowy opis dotyczący przygotowania się do niej, ustalenia dotyczące stylizacji oraz miejsca. Termin sesji ustalamy wspólnie.

Sesja dziecięca, zwłaszcza w plenerze zajmuje zazwyczaj od 1 do nawet 4 godzin, dlatego proszę, aby to była przyjemność dla nas wszystkich, zarezerwuj sobie ten dzień tylko dla Was, tak, aby to był wyłącznie Czas Wasz i Dzieci. Spraw sobie zdjęciami przyjemność, ja nazywałam takie specjalne dni „Dniem Matki i Córki” i wierz mi Mamo, Tato – to najpiękniejsze wspomnienia i jej i moje.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

sesje rodzinne

Oglądacie zdjęcia z wakacji? A tata gdzie? Albo mama… no właśnie, zawsze kogoś brakuje. Miałam dokładnie ten sam problem, nie ma mnie na zdjęciach rodzinnych. Ale mam rozwiązanie – serdecznie zapraszam na sesje rodzinne, które są idealnym sposobem na to, by uchwycić CAŁĄ Waszą Rodzinę na różnych etapach rozwoju i dorastania Waszych Dzieci.

Pamiętacie zdjęcia rodzinne z Waszych starych albumów? No właśnie, stół imieninowy lub świąteczny u cioci lub babci. Nie tak sobie wyobrażam piękne zdjęcia Waszej Rodziny. Rodzice z Dziećmi najpiękniej i najbardziej naturalnie wychodzą w plenerach, lub własnym domu, tam, gdzie wszyscy czują się swobodnie i komfortowo.

Zawsze pytam Rodziców przed sesją, gdzie lubicie spędzać wolny czas, do którego parku chodzicie na spacery, szukam w Waszym domu najpiękniejszego światła i dopiero planuje resztę sesji.

Sesja i sposób jej realizacji powinny być również dopasowane do wieku i sposobu zabawy Waszych Dzieci, tak abym „podglądając” aparatem ich zabawę, miała możliwość uchwycenia tych najbardziej naturalnych i najpiękniejszych chwil.

Każdą sesję ustalamy indywidualnie. Proszę Rodziców o podzielenie się ze mną zainteresowaniami Dzieci oraz Waszym rytmem dnia. Tylko dogranie czasu, Waszych wspólnych zainteresowań i preferencji pozwoli na uzyskanie pięknych i naturalnych zdjęć. Po ustaleniu wszystkiego otrzymacie ode mnie w mailu szczegółowy opis dotyczący przygotowania się do sesji, szczegóły dotyczące stylizacji oraz miejsca. Termin sesji ustalamy wspólnie.

Sesja dziecięca, zwłaszcza w plenerze zajmuje zazwyczaj od 1 do nawet 4 godzin, zależy to przede wszystkim od samopoczucia Waszych Dzieci i ich wieku. Dlatego proszę, aby to była przyjemność dla nas wszystkich, zarezerwuj sobie ten dzień tylko dla Was, tak, aby to był wyłącznie Czas Wasz i Dzieci. Spraw sobie zdjęciami przyjemność, ja nazywałam takie specjalne dni „Dniem Matki i Córki” i wierz mi Mamo, Tato – to najpiękniejsze wspomnienia i jej i moje.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

sesje portretowe

Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy chcą sobie lub najbliższym sprawić prezent w postaci pięknego portretu. Każda Kobieta chciałaby chociaż raz w życiu poczuć się jak modelka, która z nas nie chciałaby zobaczyć swojego portretu w niecodziennej stylizacji i pięknym makijażu?

Każda z nas chce i lubi czuć się pięknie, ale nie ma nic wspanialszego nad pewność, którą uzyskujemy, patrząc na swój portret.

Zapraszam na sympatycznie spędzone popołudnie, przy kawie i ciastkach, przy babskich ploteczkach i fantazjowaniu o… Zapraszam na wspólną zabawę, relaks i śmiech, których rezultatem mają być Twoje piękne portrety.

Zapraszam również Mężczyzn. Być może potrzebujesz poważnego zdjęcia biznesowego, może chciałbyś oddać kilka swoich ujęć do agencji modeli, albo też chciałbyś sprawić niespodziankę Ukochanej. Zrealizuję każdy Twój pomysł lub zaproponuję własne rozwiązanie, zawsze tak, aby efekt przeszedł Twoje oczekiwania.

Każdą sesję ustalamy indywidualnie. Otrzymasz w mailu szczegółowy opis dotyczący przygotowania się do niej, ustalenia dotyczące stylizacji oraz miejsca. Termin sesji ustalamy wspólnie. Miejscem sesji zazwyczaj jest plener, ale możliwe są również portrety w studio, hotelu czy innym, wybranym przez Ciebie miejscu, pozwól bym to jednak ja zajęła się organizacją, tak, abyś Ty mogła/mógł się odprężyć i wyglądać fantastycznie.

Sesja zdjęciowa, zwłaszcza plener zajmuje zazwyczaj od 2 do 4 godzin, dlatego proszę, aby to była przyjemność dla nas wszystkich, zarezerwuj sobie w tym dniu trochę więcej czasu, tak aby to był czas wyłącznie Twój i dla Ciebie. Spraw sobie zdjęciami przyjemność – od początku, od procesu ich powstawania do efektu – przeglądania pięknych zdjęć przy kawie…

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

sesje ciążowe

Serdecznie zapraszam wszystkie Mamy oczekujące na swoje Maleństwo. Najpiękniej Twój brzuszek prezentuje się między 32 a 36 tygodniem ciąży, to okres kiedy jeszcze możesz swobodnie się poruszać, wyglądasz zjawiskowo, promieniejesz szczęściem i miłością.

To najlepszy moment, żeby zrobić sobie prezent w postaci pięknej sesji ciążowej.

Na wszystkie sesje zapraszam Mężów/Partnerów/Ukochanych, nie ma piękniejszego uśmiechu, od tego, który kierujesz w stronę Ojca swojego dziecka, uśmiechu pełnego czułości, miłości i nadziei.

Nie ma piękniejszych ujęć nad te, gdy Twój Mężczyzna obejmuje Cię pełnym tkliwości i delikatności gestem, z tym spojrzeniem pełnym dumy i miłości, kierowanej do Ciebie i Maleństwa, które nosisz pod sercem… A kto może tę intymność oddać na zdjęciach lepiej niż matka-kobieta-fotograf?

Każdą sesję ustalamy indywidualnie. Otrzymasz w mailu szczegółowy opis dotyczący przygotowania się do niej, ustalenia dotyczące stylizacji oraz miejsca. Termin sesji ustalamy wspólnie.

Proponuję Ci unikalną sesję ciążową mojego pomysłu – La Belle Epoque (Epoka Piękna) – poczuj się jak prawdziwa Księżniczka, nie tylko piękna wewnętrznie, ale i zewnętrznie. Załóż zwiewną sukienkę, dopasuj pantofelki, upnij włosy i na jedną godzinę zmień się w arystokratkę z poprzedniej epoki, by potem przez lata móc wracać do wspomnień uwiecznionych na fotografiach.

Sesja ciążowa, zwłaszcza plener zajmuje zazwyczaj około 2 godzin. Najważniejsze jest jednak samopoczucie przyszłej Mamy i jej bezpieczeństwo, pracujemy zatem trochę wolniej, przewidujemy przerwy na wypoczynek. Proszę, aby to była przyjemność dla nas wszystkich, zarezerwuj sobie ten dzień tylko dla Was, tak, aby to był wyłącznie Wasz Czas, po sesji na pewno będziesz chciała odpocząć, zrelaksować się i jeszcze raz omówić z Przyszłym Tatą przeżycia z tego dnia.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

sesje lifestyle

Oglądacie czasami zdjęcia sprzed lat? A tata gdzie? Albo mama… no właśnie, zawsze kogoś brakuje albo wszyscy siedzą przy stole, gdzie głównym bohaterem fotografii jest waza z zupą albo tort. Ale mam rozwiązanie – serdecznie zapraszam na sesje rodzinne, ciążowe oraz dziecięce Lifestyle które są idealnym sposobem na to, by uchwycić CAŁĄ Waszą Rodzinę w przyjaznym, znanym Wam środowisku, gdzie wszyscy będą czuli się komfortowo i naturalnie.

Rodzice z Dziećmi najpiękniej i najbardziej naturalnie wychodzą we własnym domu, tam, gdzie wszyscy czują się swobodnie.

Sesja i sposób jej realizacji powinny być również dopasowane do wieku i godzin aktywności Waszych Dzieci, tak abym „podglądając” aparatem ich zabawę, miała możliwość uchwycenia tych najbardziej naturalnych i najpiękniejszych chwil. Każdą sesję ustalamy indywidualnie. Proszę Rodziców o podzielenie się ze mną zainteresowaniami Dzieci oraz Waszym rytmem dnia. Tylko dogranie czasu, Waszych wspólnych zainteresowań i preferencji pozwoli na uzyskanie pięknych i naturalnych zdjęć. Po ustaleniu wszystkiego otrzymacie ode mnie w mailu szczegółowy opis dotyczący przygotowania się do sesji. Termin sesji ustalamy wspólnie.

Sesja Lifestyle, zajmuje zazwyczaj od 1 do nawet 3 godzin, zależy to przede wszystkim od samopoczucia Waszych Dzieci i ich wieku. Dlatego proszę, aby to była przyjemność dla nas wszystkich, zarezerwuj sobie ten dzień tylko dla Was, tak, aby to był wyłącznie Czas Wasz i Dzieci. Spraw sobie zdjęciami przyjemność, ja nazywałam takie specjalne dni „Dniem Matki i Córki” i wierz mi Mamo, Tato – to najpiękniejsze wspomnienia i jej i moje.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY