Ognistowłosa Ania w szmaragdowych taflach szyb

Dlaczego miasto?

Od dłuższego czasu fascynują mnie szyby i odbicia w szybach.  A zwłaszcza połączenie miękkości kobiecego ciała w połączeniu z chłodem i nowoczesną strukturą szklanych tafli, betonu i metalu.

Do tej sesji zaprosiliśmy po raz pierwszy Anię, cudowną rudowłosą modelkę, którą malowała fantastyczna Magdalena Wozińska, mistrzyni Make Up.

Do ognistej burzy włosów Ani, pasował zachód słońca i szmaragdy szyb Parku Technologicznego w Gdyni. Zerknijcie poniżej na efekty. tej kompozycji światła i kolorów.

Wracając już do domu, dojrzałam cudowny fioletowy “dywan” tuż przy ulicy. Po prostu nie mogliśmy NIE stanąć i nie zrobić kilku ujęć. Żadna trawka ani kwiat nie ucierpiały, celowo wybrałam miejsce, gdzie między jednym a drugim nasadzeniem była przerwa. To tam ułożyłam modelkę, sama kucając nieco poza kwiatami. I znowu ta feeria barw i świateł.

Czy warto inwestować w profesjonalny makijaż na sesję fotograficzną? Jeśli jeszcze tego nie wiesz, może pomoże Ci podjąć decyzję, mój ostatni wpis na blogu. Znajdziesz go tutaj