Sensualno emocjonalnie z Patrycją i Adrianem

Pomiędzy emocjami a sensualną czułością

Z Patrycją i Adrianem umówiłam się w ich własnym apartamencie w Sopocie. Widok na morze zza Sheratona – nie do opisania! Pogoda była piękna,  słoneczko na błękitnym niebie. A jak błękitne niebo, to i błękitne morze. Mieliśmy jednak inne zadania. Moim zadaniem było wykonać naturalną sesję Pary w domu, a ich zadaniem było tę naturalność pokazać mi przed obiektywem.

Jak absolutnie zawsze, poprosiłam ich o wypełnienie formularza. Czytając ich odpowiedzi, już zdążyłam ich polubić. W apartamencie pachniało wiosną, czego żywym dowodem były świeże tulipany. Nie mogło ich braknąć na zdjęciach.

Patrycja

Kocha być niezależna i swobodna. I rzeczywiście taka jest. A przy tym ciepła i zabawna. Super dziewczęca i filigranowa. Uwielbia urządzać przyjęcia niespodzianki, a to jest coś, co zawsze poprawia humor Adrianowi. Adrian twierdzi, że Patrycja jest osobą, która niezbyt przejmuje się konwenansami i zasadami narzucanymi przez etykietę. A ja obserwowałam przed obiektywem niezwykle otwartą młodą kobietę, o pozytywnej świeżej energii. Kobietę, z którą z przyjemnością bym się zaprzyjaźniła.

Adrian

Niezwykle ciepło Patrycja o nim napisała tak: Kupił i zbudował Vana, którym zabrał mnie w najpiękniejszą podróż dookoła Europy. Oczywiście dopytałam o tę podróż, bo tak naprawdę od tego zaczęłam rozmowę z nimi. A potem przyszedł czas na inne ich odpowiedzi i wzajemne zaskoczenie na twarzach. Adrian jest nieco bardziej nieśmiały i nie aż tak otwarty jak Patrycja, ale jest przesympatyczny, poważny i twardo stąpający po ziemi. Najlepiej tej, po której przeszła właśnie Patrycja.

Kochają się ogromnie od jedenastu lat, a ja miałam przyjemność uwiecznić ich miłość.

Bruce & Coffee

Wbrew nazwie nie zjadłam ciasteczek i nie zapijałam kawą. Tak mają na imię kot Pati i Adiego oraz sunia. Ale dla mnie absolutnie niezwykłe było to, że razem z tymi zwierzakami objechali całą Europę swoim vanem. Bardzo niezwykli, wrażliwi i ogromnie kochająca się para. Sądzę, że dojrzycie to na zdjęciach.