Siła kobiecości – projekt fotograficzny dla pań 40+

Siła kobiecości – projekt fotograficzny dla pań 40+.

Zawsze podkreślam, że wszystkie kobiety są piękne. Każda z nas, która ma uśmiech dla innych, działa, jest optymistką. Bez znaczenia na liczbę zmarszczek i kilogramów – jest piękna. Polki, nie wiedzieć dlaczego, mają potworne kompleksy. Jak żadne inne Europejki, wydają majątek na kremy, farby do włosów i środki odchudzające, żeby poprawić swój wygląd zewnętrzny i podnieść samoocenę. Świetnym sposobem na uwierzenie w siebie jest kobieca sesja. Zwłaszcza stylizowana, która sprawia, że na kilka godzin policjantka, fotografka, matka i żona, pracownica urzędu itp itd – stają się księżniczkami! Co więcej – jest na to dowód w postaci przepięknych zdjęć.

Kobiecość to nie ładna twarz, płaski brzuch, czy piękna skóra. Kobiecość to piękne wnętrze, czułość, ciepło, wyrozumiałość, umiejętność bycia blisko. Kobiecość to siła, odpowiedzialność bycia dla innych.

Zależało mi, żeby do tego projektu zaprosić panie 40+ i pokazać, że kobiety po czterdziestce niepotrzebnie mają kompleksy. Jesteśmy w wieku, w jakim jesteśmy i nic tego nie zmieni. Wyłącznie nasze nastawienie do życia, wewnętrzna radość i uśmiech sprawiają, czy jesteśmy piękne, radosne i niesiemy wysoko głowy.

A tak czuły się podczas sesji uczestniczki zaproszone do projektu:

Joanna, lat 46: Niezastąpiona Sylwia Ragan & Foto Baśnie która sprawiła, że pewnego cudownego choć zimnego poranka ( temp +6) stanęłam bosa przed obiektywem. 😍😍😍 Oto efekty. Mistrzyni Sylwia Ragan & Foto Baśnie najmocniej dziękuję za zaproszenie do tego projektu. Pokazałaś w nim, że każda kobieta jeśli tylko zechce może poczuć się WYJĄTKOWO. 💙 Dzięki Tobie, taka JA, zostanie ze mną już na zawsze 💙😘💙

Katarzyna, lat 41: Podczas sesji miałam wrażenie, jakbym była w “Miejscu Mocy”. Nie tylko ze względu na urokliwe miejsce, jakie wybrała ale również za atmosferę. Praca z Sylwią to emocjonalna przyjemność. Niewątpliwie kocha fotografowanie. Jest profesjonalna i wrażliwa na piękno. Podczas sesji zaraża radością i zachwytem. Efekt- ARCYDZiEłO! 💍 Mnóstwo wzruszeń. Za co Jej z całego serca dziękuję. 💖💗💓