Siła więzi siostrzanej – sesja na rocznicę przyjaźni

Jak to jest mieć Prawdziwą Przyjaciółkę? Taką, do której zadzwonisz w środku nocy, a Ona odbierze telefon w innej strefie czasowej i uspokoi, że wszystko będzie dobrze. Taką, która w kryzysie rzuci wszystko, wsiądzie w samolot i przyleci, bo tego potrzebujesz najbardziej na świecie. Taką, z którą jako dziecko i jako dorosła wymieniasz wszystkie sekrety i tajemnice. Taką, która usmaruje Cię mąką i poda dłoń, gdy się potkniesz, taką z którą możesz tańczyć w liściach i skakać po drzewach.

Pomysł na prezent

Żaneta i Kasia mieszkają na co dzień w odległości 2000 km, gdy jeszcze kilka lat temu były to dwa kroki w Sopocie. Znają się od lat przedszkolnych i od lat wspierają się niezależnie od sytuacji i odległości. Z okazji 30 rocznicy znajomości Żaneta postanowiła zaprosić Kasię do wspólnej sesji lifestylowej w domu na reportaż z… smażenia naleśników.

Otóż rozmawiając z Żanetą, próbowałam znaleźć pomysł na tą sesję, podpytując co lubiły robić razem jako dzieci. I w ten sposób narodził się pomysł, przygotowanie i w końcu realizacja.

Akrobacje kulinarne

Miałam niekłamaną przyjemność fotografować taką przyjaźń przez naprawdę wielkie P. To niezwykłe uczucie, otrzymać zaproszenie do tak intymnego świata dwóch bratnich dusz, ale udało się pokazać najpiękniejsze emocje na ziemi.

Efekty

Ze specjalną dedykacją dla wszystkich wspierających i wzajemnie inspirujących się Kobiet.