Super bohaterki Super Mamy

Niezwykłe spotkanie z zespołem Super Mamy

Trzy tygodnie temu mogłam uczestniczyć w spotkaniu roboczym Super Mamy. Panie Radzia, Marzena, dwie Anie i Jagna spotkały się w kawiarni Zakręcona Cafe w Brzeźnie. A moim zadaniem było wykonać kilka portretów z tego spotkania.

Spotkanie

Od pań biło ciepło i spokój. W międzyczasie każda z nich odpisywała swoim Klientkom, a klientki są szczególne, ponieważ i firma niezwykła. Super Mama to zespół doświadczonych położnych, których szefową jest Anna Bartkowska. Ona jest odpowiedzialna za prowadzenie firmy, nadzór, administrację. Prowadzi też w social mediach grupy obejmujące 20 tysięcy mam – oczekujących lub po porodzie.

Przy pracy

Spędziłam z paniami godzinkę, ale wiem, że gdybym miała komuś polecić doświadczoną i godną zaufania położną, to byłaby to któraś z pań zespołu Super Mama. Wszystkie kompetentne, sympatyczne, z gigantyczną wiedzą. Dzielące się tą wiedzą. Wspólnie dbające o każdą Mamę będącą w potrzebie. Obserwowałam takie konsultacje zdjęcia podesłanego przez jedną z Mam. Reakcja całego zespołu była natychmiastowa, a odpowiedź dotycząca problemu pełna i sympatyczna.

Zespół

Moim zadaniem było wykonać kilka portretów członkiń zespołu, ale nie mogłam się powstrzymać, by nie uchwycić reportażowo ich pracy i tego z jakim zaangażowaniem omawiają każdy z przypadków. Uśmiech sam się pojawiał. Każda z n ich jest indywidualnością, ale razem tworzą fantastyczny zespół. Zależało mi, żeby pokazać każdą z nich jako odrębną jednostkę, ale cieszę się niezmiernie, że udało mi się również pokazać, że razem tworzą wspaniały, ciepły, kolorowy i doskonale uzupełniający się obraz. Dokładnie takie, jakimi są.