To już dwadzieścia wspólnych lat – Mariola i Sławek

Mariola napisała do nas pod koniec obostrzeń kwietniowego lock down. Zbliżała się właśnie 20-ta rocznica jej ślubu ze Sławkiem. Ponieważ zawsze związani byli z morzem, bardzo chcieli tą sesję zrealizować o wschodzie słońca na Babich Dołach. Najbliższy wolny termin mogliśmy podać na sierpień. I tak ustaliliśmy nasze fotograficzne spotkanie.

Punktualnie o 4:30, 1 sierpnia spotkaliśmy się z Mariolą i Sławkiem na klifie w Gdyni. Słońce jeszcze znajdowało się poniżej linii horyzontu, więc mieliśmy parę minut na „rozhuśtanie” naszych modeli w cieniach błękitnej godziny.

Słońce podnosiło się dość szybko, ale udało się nam uchwycić kilka pięknych kadrów z pomarańczowo złotą kulą rozświetlającą twarze naszych jubilatów.

W niedzielę Mariola napisała na naszym Facebooku „Dziękujemy za zaangażowanie oraz profesjonalne wykonanie pięknych zdjęć. Z pełnym zaufaniem polecam Państwa usługi!!!”. Nasza para otrzymała od nas jeszcze w sobotę ponad 200 zdjęć z tego dwugodzinnego spotkania. Wszystkie wstępnie wywołane i poddane podstawowej edycji w Light Room.

Pozwalamy naszym Modelom na wybór zdjęć, z całkiem prozaicznego powodu – każdy Model postrzega siebie zupełnie inaczej niż widzi to fotograf. Niezwykle rzadko wybór naszych Modeli pokrywa się z tymi kadrami, które nam się najbardziej podobają. Dlatego pozostawiamy komfort wyboru Waszych najlepszych zdjęć, Waszemu własnemu osądowi.

Sobotnie popołudnie spędziliśmy na Starym Mieście, ciesząc się z upału, który przytrzymała większość turystów i odwiedzających Gdańsk na plażach. Tym samym mogliśmy swobodnie obejść atrakcje Jarmarku Dominikańskiego i cieszyć oczy pięknie zagospodarowaną Wyspą Spichrzów.