W oczekiwaniu na mały Cud pod Twoim sercem

W oczekiwaniu na Cud

To najpiękniejszy okres w Twoim życiu. Jeszcze nosisz Skarb pod sercem i jeszcze tylko Ty znasz każdą sekundę jego ruchów. Czujesz kiedy śpi, kiedy jest aktywne, kiedy się uspokaja pod wpływem Twojego głosu. Jeszcze to Maleństwo jest tylko Twoje… Ty sama promieniejesz i chociaż czasem czujesz się słaba, może jest Ci niedobrze, sama myśl o Dzieciątku pod Twoim sercem sprawia, że uśmiech rozpromienia Twoją twarz, oczy i usta.

Tu tylko letnia, prawdziwie morska galeria, ale jeśli wejdziesz TUTAJ, znajdziesz zdjęcia ze wszystkich pór roku.

Kiedy zrobić sesję ciążową?

Najpiękniej Twój brzuszek prezentuje się między 32 a 36 tygodniem ciąży. To okres kiedy jeszcze możesz swobodnie się poruszać, wyglądasz zjawiskowo, promieniejesz szczęściem i miłością.

Z Tatą (i rodzeństwem) czy bez?

Na wszystkie sesje zapraszam Mężów/Partnerów/Ukochanych. Nie ma piękniejszego uśmiechu, od tego, który kierujesz w stronę Ojca swojego dziecka. To uśmiech pełen czułości, miłości i nadziei. Nie ma piękniejszych ujęć nad te, gdy Twój Mężczyzna obejmuje Cię pełnym tkliwości i delikatności gestem, z tym spojrzeniem pełnym dumy i miłości. To spojrzenie i miłość kierowane do Ciebie i Maleństwa, które nosisz pod sercem… A kto może tę intymność oddać na zdjęciach lepiej niż matka-kobieta-fotograf?

Jeśli chcesz zamówić taką sesję, lub dowiedzieć się o niej nieco więcej zapraszam do KLIKNIĘCIA 

Przed każdą sesją, by dowiedzieć się więcej na temat Waszych oczekiwań, proszę o wypełnienie interaktywnego, krótkiego FORMULARZA (nie musisz nic drukować ani odsyłać). To tylko 10 minut dla Ciebie, a dla mnie mnóstwo informacji, umożliwiających przygotowanie prawdziwie indywidualnej oferty.