Wakacje w siodle z sesją na pożegnanie

Pożegnanie wakacji w siodle w Zamku nad morzem i stajnią Mustang

Jedno z najpiękniejszych miejsc w jakich robimy zdjęcia, to Rzucewo. A konkretnie teren Zamku Jan Trzeci Sobieski oraz otaczające go tereny. Jak co roku Stajnia Mustang (Mosty) wraz ze Stajnią Zamek nad Morzem (Rzucewo) organizują tu wakacje w siodle. Wspaniałe obozy jeździeckie dla dzieci i młodzieży. Dzieci śpią w Zamku, a w ciągu dnia, pod opieką licznego grona doświadczonych instruktorów uczą się konnej jazdy.

Wspaniałe konie, jakimi dysponuje Stajnia niejednokrotnie brały udział w naszych sesjach. Zawsze mamy do dyspozycji pięknie przygotowanego, pasującego konia lub klacz. A jedna z pań Instruktorek towarzyszy nam pomagając w ustawianiu konia. Przy okazji ucząc podstaw jazdy konnej naszych modeli.

Tym razem sesję „na pożegnanie wakacji w siodle” zamówiła Mama Ula dla córki Karoliny i jej przyjaciółki Leny.

Lena

Karolina

Zwodować Golda i Damosa

Po obie dziewczynki, aż z Poznania przyjechał Tato Karolinki. Mieliśmy do dyspozycji dwa piękne ogiery Golda i Damosa. Damosa już mamy na zdjęciach z sesji Oliwii, z lutego. Wiedziałam, że koń będzie pięknie pozował, Golda nie mieliśmy okazji jeszcze fotografować. Szybko się okazało, że Gold po prostu podąża za Damosem. Stąd na wszystkich zdjęciach Karolina jest długość konia za Leną, która dosiadała Damosa.

Zależało nam na zdjęciach prosto z wody. By uzyskać taka perspektywę Andrzej spędził całe 40 minut w wodach ciepłej Zatoki Puckiej. Warto było trochę się zmoczyć, by uzyskać te zdjęcia, które widzicie powyżej.

…i sekunda dla fotografa :D