Walentynkowa, słoneczna i śnieżna sesja Marty i Jacka

Walentynki 2021

Marta zamówiła sesję dla siebie i swojego narzeczonego. Zaręczyli się w Święta Bożego Narodzenia. I jak to zazwyczaj bywa, przyszły Pan młody zaskoczył swoją Dziewczynę, oświadczając się znienacka i przy wszystkich.

Postanowiliśmy to zatem odtworzyć podczas sesji walentynkowo zaręczynowej Jak wszystkie panie szykujące się do sesji z nami, tak i Marta otrzymała od nas PORADNIK 10 kroków. A wraz z nim mnóstwo wskazówek jak się ubrać i przygotować. Poprosiłam również obydwoje o wypełnienie naszego formularza.

Plan na sesję

Pytacie po co ten formularz? Otóż często słyszymy – nie potrafię pozować, nie mieliśmy nigdy razem sesji. A my Was nie ustawiamy. Tylko wywołujemy określone emocje, a to Wy sprawiacie, że magia dzieje się sama. Pomiędzy Wami.

Taki też był plan na sobotnią, walentynkową sesję Marty i Jacka. Poprosiłam Martę o kupienie kwiatów, ponieważ miałam pomysł na jedno piękne, magiczne zdjęcie. Kupili bukiet czerwonych róż, zatem wprost idealnie do mojego zamysłu!

Sesja Walentynkowa Marty i Jacka

Dokładnie 13 lutego spotkaliśmy się na parkingu w Bąkowie pod lasem. Lubimy to miejsce, ze względu na spokój, brak ludzi i sporo. zróżnicowanej roślinności.

Zaczęliśmy spokojnie, przez kilka ustawionych póz, następnie przeszliśmy do rozśmieszaczy, które spodobały się Jackowi. Ćwiczył zapasy, zatem podnoszenie i rzucanie Martą bardzo mu pasowało.

Całkiem nieźle dawali sobie również z wyobrażeniem pierwszego tańca, chociaż ten jeszcze w fazie zamysłów.

Jeśli chciałabyś mieć podobną sesję lub w innym czasie, ale równie pełną emocji i kolorów, zerknij na OFERTĘ i zobacz, która z opcji najbardziej do Was pasuje. Do końca roku 2021 sesję zaręczynową otrzymujecie w prezencie wraz z Reportażem.

To właśnie zdjęcie sobie wymarzyłam,  dlatego bardzo się cieszę, że dokładnie tak wyszło, jak go widziałam.

Kolejna cudowna, zimowa sesja za nami. Kolejni młodzi ludzie zachwyceni. Tu możesz przeczytać kilka opinii zadowolonych par Młodych

Sesja Marty i Jacka za nami. Spójrz, w jaki piękny sposób możecie pokazać Waszą MIłość – pobierz katalog produktów fotograficznych na 2021r.