Warsztaty indywidualne edycji i kreatywnej fotografii rodzinnej

Uwielbiam warsztaty indywidualne. Nastawiam się tylko na pracę z jednym Warsztatowiczem (tym razem Warsztatowiczką, Ulą), poświęcam w 100% cały zasób energii i uwagi jednej osobie i jej oczekiwaniom i jestem pewna, że wyjedzie zadowolona. Tym razem również tak było. Urszula przyjechała do nas spod Wrocławia, z Brzegu.

Fantastyczne dwudniowe warsztaty z Ulą to trzy różne sesje – kobieca, rodzinna, ciążowa; łącznie 12 modeli, kilka kreacji, masa emocji – wzruszeń, stresu, radości, zabawy. To cała niedziela obróbki, którą dopiero kończymy.

Taką edycją zajmowałyśmy się całą niedzielę. Zawsze powtarzam, że dobry RAW to podstawa. Czasem trzeba coś wyciągnąć, coś delikatnie rozjaśnić, przyciemnić, dołożyć koloru, nadać głębi czy światła – i gotowe 

 Ula chciała wyrzucić to zdjęcie, nie pozwoliłam, zrobiłyśmy i będzie piękny fotoobraz na ścianę w salonie i cudowna pamiątka dla Kamili.

Niesłychanie intensywna sobota. Takiej liczby modeli, w tylu miejscach i w ciągu jednego dnia jeszcze nie mieliśmy.
Mam zasadę – nigdy więcej iż jedna sesja dziennie – każdej rodzinie / osobie / modelom poświęcamy maksimum energii, kreatywności i czasu, dlatego nie robimy mini-sesji tak popularnych na rynku fotograficznym.
Do każdej Rodziny podchodzimy bardzo, ale to bardzo indywidualnie, co doceniacie wracając do nas, co bardzo cieszy i jest najlepszym dowodem, że właśnie o taki rodzaj obsługi Klienta Wam chodziło.
Tym razem jednak warsztaty były bardzo rodzinne i zawitał u nas i lifestyle i sesja ciążowa i rodzinna pozowana i sesja kobieca. Przez deszcz udało się nam również wyczarować kilka kadrów sensual, na których publikację, mam nadzieję, zgodzi się Urszula ? na zdjęciach poniżej nasi wspaniali modele z soboty: Justyna wraz z Rodziną, Klaudia w cudownym, najnowszym modelu jesiennym od Ulla Couture Fashion oraz Pani Projektant we własnej osobie wraz z dziećmi. Dziękujemy wszystkim naszym modelom, a wspaniałej Warsztatowiczce Ula Pasko za dwa dni ciężkiej i wytężonej pracy.