Zaręczyny z zaskoczenia – Asia & Michał

Czy ona się zgodzi?

Michał postanowił zaskoczyć Joasię i oświadczyć się przy okazji sesji zimowej. Tym razem to Mężczyzna ustalał z nami wszystkie SZCZEGÓŁY SESJI, a to bardzo rzadkie. Zazwyczaj to kobiety są inicjatorkami wspólnych zdjęć. Tym razem miał to być prezent dla dziewczyny. I niespodzianka… ale o tym niżej.

Pojechaliśmy wszyscy do lasu, by na naszym ulubionym trakcie mogli trochę zimowo poszaleć. W planie było lepienie bałwana, niestety, w nocy przymroziło, a Joasia nie zabrała rękawiczek. Bałwana trzeba było odpuścić. Całą resztę zabrali – sanki, termosy z gorącą herbatą i cudowne zimowe stylizacje w gorących kolorach.

Sesja

Zaczęliśmy sesję od rozśmieszaczy i zabawy.

Potem przyszedł czas na trochę cieplejszych emocji i zadumę. Tutaj zawsze budujemy nastrój za pomocą naszego formularza. A chociaż nigdy nie wiemy, jaka będzie reakcja Par, stosujemy go zawsze. Chociażby po to, by wiedzieć, jaką Parę będziemy gościć przed obiektywem.

Sanki przydały się nie tylko do zabaw zimowych, ale też do transportu toreb ze stylizacjami…

Wykorzystujemy zawsze elementy małej architektury i wszystko to, co znajduje sie w otoczeniu do kreowania ciekawej scenografii dla naszych Par.

Po zabawie przyszedł czas na niespodziankę dla Joasi.

Było zaskoczenie i łzy wzruszenia.

Oczywiście, powiedziała “TAK”!

I nadszedł czas rozstania. Zapraszamy Was serdecznie do wizyty u nas. Z ogromną przyjemnością przygotujemy dla Was sesję, zaplanujemy plener i omówimy stylizacje. A potem wspólnie wyczarujemy równie piękne fotografie, które mogą się stać początkiem albumu Waszej młodej rodziny.

POBIERZ OFERTĘ SESJI DLA PAR