Życie z lekkością – foto spotkanie z Kasią

Kasia Staszewska

Kasia jest terapeutką holistyczną i na codzień pracuje z energią. Jest facyliatorem Access Bars i trenerem zmiany.

Kasia uczy, że świadomość jest umiejętnością bycia obecnym w swoim życiu w każdej chwili, bez osądu siebie czy kogokolwiek innego. Dalej, że jest też umiejętnością otrzymywania wszystkiego, nieodrzucania niczego i kreowania wszystkiego, czego pragniesz w życiu. Życiu wspanialszym od tego, co masz w tej chwili i więcej, niż możesz sobie wyobrazić.
Kasia prowadzi warsztaty i szkolenia zarówno stacjonarne jak i on-line. Spotkanie z Kasią to spotkanie z lekkością i światłem. Z energią i uśmiechem. Zresztą zerknijcie, jak można nie uśmiechnąć się na widok tak pozytywnej osoby?

Sesja pełna magii

Kasia przed naszym fotograficznym spotkaniem miała bardzo sprecyzowane oczekiwania. Liczyła na energetyczną sesję pełną magii. Tego nie można było uzyskać w żadnym dostępnym studio. NIeśmiało zaproponowała więc swoje SPA w hotelu Hanza z zastrzeżeniem, że może być ciemno.
Powiedziałam jej, że bez problemu poradzę sobie w każdych warunkach i na każde jesteśmy zazwyczaj przygotowani. Powiedziałam też Klientce, że wykonam każde zdjęcie jakie się jej marzy lub jakiego potrzebuje. Bo tak naprawdę sztuką jest pokazać za pomocą fotografii nie jak ktoś wygląda, ale to kim jest.

Zlecenie techniczne

Kasia napisała mi, że do swojego SPA zapraszała już trzech fotografów i każdy z nich poległ w ciemnościach. Nie bardzo rozumiałam co miała na myśli. Ale jak, zapytałam? “Tu jest bardzo ciemno – odparła – nie da się zrobić zdjęć”. Poczułam wyzwanie. Jak to nie da się? Czego się nie da?

Zostawiam Was ze zdjęciami z pełnego cudownej energii SPA.

 

Marzę o zdjęciu…
Kolejne zdziwienie przyszło przy każdym pytaniu mojej Klientki – a możemy zrobić takie zdjęcie? Albo takie? Oczywiście, że możemy. Zrobimy każde, o jakim tylko myślisz. “Bo podobno to będzie głupie zdjęcie i takich zdjęć się NIE ROBI…” – to również była opinia jednej z osób, która wcześniej robiła zdjęcia u Kasi w SPA. Celowo nie użyłam określenia FOTOGRAF. Bowiem okazuje się, co na każdym kolejnym zleceniu potwierdzają nasi Klienci – nie każdy kto posiada aparat jest fotografem. Niestety to nie sprzęt robi zdjęcia, tylko człowiek. A ten musi mieć i warsztat techniczny, i umiejętności, i wizję, i oko. Tyle i aż tyle.
Tworzymy razem magię
Pokazałam Kasi to zdjęcie natychmiast jak go zrobiłam – oooo jaka magia. To prawda, że magia i energia krążyły dookoła cały czas.
Przekazuję Wam światełko od Kasi…

P.S. Zdjęcia technicznie były po prostu banalnie proste.