Rocznica ślubu Wioletty i Macieja – sesja dla par

Wioletta z Maciejem niedawno obchodzili rocznicę ślubu. Od razu przedstawiłam im obydwa pakiety sesji dla par. Wioletta zdecydowała się na Pakiet Premium. Poprosiła – Ale ja bym chciała ładnie wyjść- Wyjdziesz pięknie – A masz jakiś pomysł na mnie? – Pojedziemy do Paryża, w końcu jesteś damą – odparłam. Pracowaliśmy od wczesnych godzin porannych na gdańskiej Starówce. Pierwsze promienie słońca zaledwie rozświetlały dachy i Motławę pod Hiltonem, a my działaliśmy nie zwracając uwagi na przechodzących turystów, wędkarzy i krzyczące mewy. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jaki to przywilej, gdy przed moim obiektywem ludzie otwierają się tak, że pokazują prawdziwe emocje: miłość, radość, piękno. Chciałam opowiedzieć historię i… sami oceńcie czy mi się to udało?

Foto Baśnie, Piękna sesja zdjęciowa na rocznicę ślubu. Odbyła się na Gdańskiej Starówce o wschodzie słonca w pewien letni lipcowy poranek.
Miejsce, gdzie powiedzieliśmy sobie TAK

Piękna sesja zdjęciowa na rocznicę ślubu. Odbyła się na Gdańskiej Starówce o wschodzie słonca w pewien letni lipcowy poranek. Foto Baśnie, sesja dla par, Gdańsk, fotograf Gdańsk, fotografie Gdańsk, sesja zdjęciowa.Piękna sesja zdjęciowa na rocznicę ślubu. Odbyła się na Gdańskiej Starówce o wschodzie słonca w pewien letni lipcowy poranek. Foto Baśnie, sesja dla par, Gdańsk, fotograf Gdańsk, fotografie Gdańsk, sesja zdjęciowa.Piękna sesja zdjęciowa na rocznicę ślubu. Odbyła się na Gdańskiej Starówce o wschodzie słonca w pewien letni lipcowy poranek. Foto Baśnie, sesja dla par, Gdańsk, fotograf Gdańsk, fotografie Gdańsk, sesja zdjęciowa.Piękna sesja zdjęciowa na rocznicę ślubu. Odbyła się na Gdańskiej Starówce o wschodzie słonca w pewien letni lipcowy poranek. Foto Baśnie, sesja dla par, Gdańsk, fotograf Gdańsk, fotografie Gdańsk, sesja zdjęciowa.Piękna sesja zdjęciowa na rocznicę ślubu. Odbyła się na Gdańskiej Starówce o wschodzie słonca w pewien letni lipcowy poranek. Foto Baśnie, sesja dla par, Gdańsk, fotograf Gdańsk, fotografie Gdańsk, sesja zdjęciowa.Piękna sesja zdjęciowa na rocznicę ślubu. Odbyła się na Gdańskiej Starówce o wschodzie słonca w pewien letni lipcowy poranek. Foto Baśnie, sesja dla par, Gdańsk, fotograf Gdańsk, fotografie Gdańsk, sesja zdjęciowa.Piękna sesja zdjęciowa na rocznicę ślubu. Odbyła się na Gdańskiej Starówce o wschodzie słonca w pewien letni lipcowy poranek. Foto Baśnie, sesja dla par, Gdańsk, fotograf Gdańsk, fotografie Gdańsk, sesja zdjęciowa.

Ponieważ miałam do czynienia z Kobietą z krwi i kości i Handlowcem z prawdziwego zdarzenia, więc i w sesji nie mogło zabraknąć elementu,  który Wioletta łączy w sobie najlepiej i to co my, Kobiety uwielbiamy najbardziej.

 Odbyła się na Gdańskiej Starówce o wschodzie słonca w pewien letni lipcowy poranek. Foto Baśnie, sesja dla par, Gdańsk, fotograf Gdańsk, fotografie Gdańsk, sesja zdjęciowa.Odbyła się na Gdańskiej Starówce o wschodzie słonca w pewien letni lipcowy poranek. Foto Baśnie, sesja dla par, Gdańsk, fotograf Gdańsk, fotografie Gdańsk, sesja zdjęciowa.Odbyła się na Gdańskiej Starówce o wschodzie słonca w pewien letni lipcowy poranek. Foto Baśnie, sesja dla par, Gdańsk, fotograf Gdańsk, fotografie Gdańsk, sesja zdjęciowa.