Królewska ślubna sesja Karoliny i Tomasza

Książę na koniu – ślubna sesja plenerowa Karoliny i Tomasza

Spełniamy marzenia

Ta sesja była wyjątkowa. Pan Młody się zakochał, Pani Młoda zgubiła i znalazła pantofelek na schodach zamku. Okoliczności i wszechświat sprzyjały, pogoda była wymarzona, a Stajnia Zamek nad morzem jak zawsze służyła nieocenioną pomocą. Nawet zachód słońca w Pucku był dokładnie taki, jak sobie życzyliśmy.

Byliśmy umówieni na sesję poślubną już w marcu. Ale w natłoku wszystkiego Państwo Młodzi pojechali na krótki tydzień miodowy do Grecji. Przenieśliśmy zatem plener na dzień po naszym powrocie z Krety. To była przepiękna, słoneczna, wrześniowa niedziela. Poprosiłam już wcześniej Karolinę o upięcie włosów i kupienie bukiecika kwiatów, by ożywić nieco zdjęcia.

Zamek Jan Trzeci Sobieski, Rzucewo – po królewsku

Młoda Para marzyła o zdjęciach z koniem, a ponieważ Karolinka miała suknię w typie księżniczki, zatem wybór był prosty – Zamek w Rzucewie i Stajnia nad Morzem. Poprosiłam o przygotowanie klaczy o umaszczeniu kasztanowym, żeby kolor pięknie kontrastował zarówno z popielato grafitowym garniturem Pana Młodego jak i śnieżną bielą sukni Pani Młodej.

Na rozgrzewkę zrobiliśmy kilka ujęć w pięknym ogrodzie Zamku, który dodatkowo przywitał nas dekoracjami ślubnymi. Piękne kwiaty późnego lata dodatkowo wzbogaciły tło. Popołudniowe słońce dawało piękne refleksy przez liście, dając wspaniały efekt głębi na zdjęciach.

Kalina – klacz ze Stajni Zamek nad morzem

Karolinka przepięknie prezentowała się na koniu, ale to Tomek był gwiazdą od chwili, gdy tylko dosiadł Kaliny! Natychmiast zaczął współpracować z klaczą, a ta wyczuła, że ma na sobie urodzonego jeźdźca i świetnie współpracowała. Tomaszowi tak bardzo spodobała się hippika, że zawyrokował, iż następnym zakupem będzie koń.

Nadszedł czas pożegnania z piękną Kaliną i jej opiekunką.

Zatoka Pucka o zachodzie słońca

Przed nami był jeszcze zachód słońca w Pucku. Molo było pełne ludzi, ponieważ popołudnie niedzielne było naprawdę piękne, ciepłe i słoneczne. Omijając całe rodziny z rozbieganymi dziećmi zrobiliśmy piękne zdjęcia zarówno na molo jak i na przylegającej plaży Zatoki Puckiej. I jak zawsze u nas, nikogo poza głównymi bohaterami sesji na naszych zdjęciach nie ma…

Karolinko, Tomaszu – życzymy Wam samych pięknych dni jak ten, który dzięki zdjęciom zachowacie na zawsze we wspomnieniach.