Metamorfoza Karoliny – prezent od przyjaciółek

Pomysł na prezent

Metamorfoza Karoliny była pomysłem na prezent od Przyjaciółek. Z okazji czterdziestych urodzin. Zazwyczaj obawiam się reakcji obdarowanych w taki sposób osób, ale tym razem moje obawy szybko rozwiał wesoły głos Karoliny w słuchawce. A entuzjazm jej męża Piotra jeszcze bardziej upewnił nas, że to był bardzo trafiony prezent.

Karolina

Karolina jest niezwykle ciepłą i radosną osobą. Ale  moglismy się o tym przekonać dopiero po kilku miesiącach od pierwszego z nią kontaktu. Na codzień jest bardzo zaangażowana w taneczną pasję starszego syna i cały swój wolny czas poświęca na konkursy i zawody tańca towarzyskiego.

Dlatego szansa na realizację prezentu urodzinowego pojawiła sie dopiero w styczniu. Ustaliłyśmy termin, uzgodniłam warunki naszej stylistyki od makijażu i mozna było działać.

METAMORFOZA

Makijaż z Jowitą

Jowita to młodziutka, niezwykle utalentowana artystka. Na codzień pracuje w MAC Cosmetics jako wizażystka, w weekendy zamienia zwyczajne, zapracowane kobietki w gwiazdy. Tak było i tym razem. Karolina wprawdzie uśmiechnięta, ale i nieco zdenerwowana i spięta zasiadła na fotelu by oddać się w ręce naszej fantastycznej stylistce makijażu.  Z ogromną przyjemnością przyglądałam się procesowi i jednocześnie fotografowałam postępy.

Strefy w Studio O N E G O G

Odkrylismy ONEGog zupełnie przez przypadek i niedawno. Znajdziecie tam kilka świetnie zaaranżowanych stref fotograficznych oraz strefę przygotowań, gdzie spokojnie można pomalować i ubrać Modelkę. Macie na to godzinę. Następnie przechodzicie do 100 metrów kwadratowych powierzchni, gdzie możecie działać dowolnie w ramach wykupionego czasu. To była nasza pierwsza sesja w tym studio, ale na pewno wrócimy na kolejne metamorfozy.

Rezultaty Metamorfozy

Podczas naszej Metamorfozy Modelka ma mozliwość kilkukrotnej zmiany stylizacji (każdy portret może być zupełnie inny). Cztery fantastycznie zorganizowane strefy fotograficzne dają nieograniczone mozliwości.

Karolinka była spięta, a jej lekkie poddenerwowanie wyolbrzymiał dodatkowo fakt, że jest istotą ciepłolubną. Metamorfoza oznacza totalną zmianę, więc poprosiliśmy ją, żeby zaczęła się sukcesywnie rozbierać. I tak od dresu, poprzez sweter i koszulkę doszliśmy do bielizny. Sądzę jednak, że efekty w postaci absolutnie niecodziennych portretów oraz spojrzenie zachwyconego Piotra wynagrodziły Karolinie godzinną gęsią skórkę.

Zazwyczaj w ciągu 60 minut, które wykorzystujemy maksymalnie, powstaje około 200 ujęć. Z nich możesz wybrać 30 zdjęć, które po moim autorskim retuszu otrzymasz w wersji elektronicznej. Spośród tych 30 zdjęć wybierasz 4 ujęć TOP of the best i te zdjęcia otrzymasz w formie wydruków FINE ART, na specjalnym artystycznym stylizowanym papierze fotograficznym wielkości 15x23cm. Możesz też wybrać opcję wydruku 10 zdjęć w tym samym rozmiarze, na papierze jedwabnym.

I jeszcze kilka ujęć z przystojnym mężem, Piotrem

Metamorfoza jako PREZENT

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Metamorfozie i jak ona wygląda, KLIKNIJ i POBIERZ ofertę, daj nam znać, a skontaktujemy się z Tobą w przeciągu dwóch dni roboczych by przedstawić ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie.